Kurumsal

Üstündağ Hukuk Bürosu

Avukat Merve Üstündağ, 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İzmir Barosu’na bağlı olarak avukatlık stajını yoğun ve tempolu bir biçimde tamamlayıp, İcra, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku davaları ağırlıklı bir hukuk bürosunda çalışmış ve 2017 yılında Üstündağ Hukuk Bürosunu kurmuştur.

7 yıllık avukatlık tecrübesiyle bir çok davayı başarıyla sonuçlandırmış, her zaman çözüm ve başarı odaklı bir yaklaşım benimsemiş; kaliteli, doğru ve dürüst hizmet Üstündağ Hukuk Bürosunun önceliği olmuştur.

Üstündağ Hukuk Bürosunun uzmanlık alanları arasında; Aile Hukuku- Boşanma Hukuku, İcra Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku başta olmak üzere, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Bilişim Hukuku ve Tazminat hukuku gibi alanlar yer almaktadır. Baronun çeşitli komisyonlarında üyelikleri bulunmaktadır. Ayrıca UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneğinde ( www.ucim.org.tr ) gönüllü olarak İzmir Hukuk Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir. Halen 12086 no’lu sicille İzmir Barosuna kayıtlı olarak, kurumsal ve bireysel müvekkillerine hukuki müşavirlik hizmeti vermeye Üstündağ Hukuk Bürosunda devam etmektedir.

Anahtar Kelimeler: Boşanma Avukatı, En İyi Avukat, Avukat İzmir, Avukata Sor, Avukata Danış, Anlaşmalı Boşanma, Nafaka Davası, Aile İçi Şiddet, İzmir Avukat Listesi, Çocuğun Nafaka Hakkı,Kadın Hakları,Çocuk Hakları,Çekişmeli Boşanma, Velayet, İzmir Dava, Dava Açma, Miras Avukatı, Vasiyetname, İcra Hukuku, İcra Takibi, Çek, Senet, İflas Hukuku,Haciz,E-Haciz,İcra Süreler, Kişisel Veri, Hak İhlali, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, Sanal Zorbalık, Kişisel Verilerin Korunması, Ticaret Hukuku, Ticari Anlaşmazlık, Şirket Hukuku, Şirketler İçin Danışmanlık, Tazminat Davası, Kiralama Sözleşmeleri, Kat Mülkiyeti, Tapu İptal Ve Tescil, Tahliye Davası, İrtifak Hakkı, İstikhak Davası, İzale-İ Şuyu Davası, Kamulaştırması Davası, Gayrimenkul Alım Ve Satış İşlemleri, İpotek İşlemleri, Mirasçılık Belgesinin İptali, Tasarrufun İptali Davası, Muris Muvazaası, İş Sözleşmelerinin Hazırlanması, İşe İade Davası, İşçilik Alacakları, İş Kazası, İş Kazası Tazminat Davaları, Kıdem Tazminatı, İhbat Tazminatı, Sosyal Güvenlik Hukuku Davaları, Yersiz Maaş, İdari İşlem İptali, Hizmet Tespiti Davası, İdari Para Cezasına İtiraz, Vergi Suç Ve Cezaları, Araç Değer Kaybı, Kazanç Kaybı, Sigorta Poliçe Uyuşmazlık, İzmir Boşanma, Boşanma İzmir, İzmir Boşanma Avukatı, Boşanma Avukatı  İzmir, İzmir Boşanma Avukatı, İzmir Avukat, Boşanma Savası Nasıl Açılır? Anlaşmalı Boşanma Nedir? Anlaşmalı Boşanma Ne Kadar Sürer? Anlaşmalı Boşanma Şartları Nedir? Çekişmeli Boşanma Nedir? Çekişmeli Boşanma Sebepleri Nelerdir? Çekişmeli Boşanma Davası Ne Kadar Sürer? Çekişmeli Boşanma Davasında Tazminat ve Nafaka Talep Edilebilir Mi? Tedbir Nafakası Nedir ve Ne Zaman Talep Edilebilir? Çekişmeli Boşanma Davasında Eşim Üzerine Kayıtlı Menkul ve Gayrimenkul İçin Paylaşım Talebinde Bulunabilir Miyim? Çekişmeli Boşanma Davasında Verilen Karar İçin Temyiz Yolu Açık Mıdır?

Call Now Button